Haber

5 Mart Uluslararası Runtalya Maratonu’nda atılan adımlarla depremzedelere umut verilecek

2006 yılından bu yana katılımcı sayısının her yıl arttığı Ülkelerarası Runtalya Maratonu’nda bu yıl depremzedeler için adımlar atılacak. 5 Mart Pazar günü TerraCity ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek maratondan elde edilen tüm gelirler AVM, afet bölgelerine bağışlanacak. AFAD’a veya AFAD’a uygun afet ve yardım projeleri yürüten sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunduğunu belirtenler, TerraCity AVM’deki stantta kayıt yaptırarak 2 kilometrelik “1 Adım 1 Hayat” koşusuna katılabilecekler. .

TerraCity AVM’nin ana sponsorları arasında yer aldığı, 17 yıldır yurt içi ve yurt dışından katılımcıların yer aldığı Ülkeler Arası Runtalya Maratonu, 5 Mart’ta gerçekleştirilecek. Uluslararası Runtalya Maratonu’nun bu yılki katılımcıları, bir yeterlilik zinciri oluşturmak, depremzedelere umut olmak için tüm adımları atacak.

Uluslararası Runtalya Maratonu, “Maraton”, “Yarı maraton”, “10 kilometre” ve “10 kilometre takım” aralıklarına bu yıl 2 kilometrelik “1 Adım 1 Hayat” koşusunu ekliyor. AFAD’a veya AFAD’a uygun afet ve yardım projeleri yürüten sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunan herkes, bağış makbuzunu ibraz ederek ve “1 Adım 1 Hayat”a kayıt yaptırarak 2 kilometrelik koşuya katılabilecek. TerraCity AVM’de bağış koşusu standı. 10 milyon TL’lik bağışın hedeflendiği maratonda, katılımcılar dost ve akrabalarından bağış alarak toplanan miktarı artırabilecek ve umut edilen depremzede sayısını artırabilecek. Bağışçıların ücretsiz olarak katılabileceği Uluslararası Runtalya Maratonu’nda, katılımcılara özel hatıra tişörtü ve madalya takdim edilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu