Haber

5 Nisan’da Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri nelerdir? Bugün magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ Aşağıdakiler gibi sorularınıza cevap verecek tüm haberler için sizi doğrudan içeriğe alabiliriz:

1. Gecelerini gündüzlerini eskiz hazırlamakla geçiren BKM grubu bir arada bu kadar çok vakit geçirirken, bir de ortasından filizlenen aşklar var elbet. Bu filizlenen aşklardan biri nikah masasında son buldu. ÇGH 2 oyuncusu Taha Karcı ve Didem Ruhi birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı!

2. Yalıçapkını dizisinin Pelin’i Buce Buse Kahraman, dizide Seyran ve Ferit arasında sık sık yer aldığı için sosyal medyada sürekli nefret söylemlerine maruz kalıyordu. Geçtiğimiz günlerde doğum günü olan oyuncu, ‘Kansersiz Yaşam Derneği’ ile doğum günü bağış kampanyası yaptığını açıklayınca sosyal medyadan gelen tepkiler ona artık yok dedirtti!

3. Ekranlardan tanıdığımız yüzlerin elbette bilmediğimiz özel hayatları var. Kanıt serisiyle tanıdığımız ve sevdiğimiz Prof. Dr. Sevil Atasoy’un kendi hayatıyla ilgili itirafını hiçbirimiz iddia etmedik!

4. Kısmetse Olur programıyla hayatımızın merkezine giren Melis Buse Betkayan, bir süre önce evli TikTok fenomeni Reşit Bozdağ ile ilgilenmeye başladı. Şiddet, ihanet, iftira ve şantajla dolu bir bağları olan Melis ve Reşit’in tartışmasına Ayten Teyze ile sosyal medya fenomeni Dilan Polat karıştı! Reşit Bozdağ, Melis’in Dilan’ın eşi Engin’le birlikte olduğunu iddia etti!

5. Bir partiden milletvekili adaylığı teklif edildiği söylenen Haluk Levent’e konuyla ilgili yaptığı açıklama gündem oldu!

6. Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Fazıl Say’ın Twitter hesabından Ali Koç ile ilgili yaptığı paylaşım olay oldu. Sosyal medyada herkesin dikkatini çeken paylaşımın ardından ünlü pop şarkıcısı Sinan Akçıl’dan bir tepki geldi. Akçıl, Fazıl Say’ın hem Twitter hem de Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Sakin ol, bizi sinirlendirme.” yazdı!

7. Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, geçtiğimiz yıl Ceyhun Ergin ile dünya evine girdi. Almanya’da tek törenle dünyaevine giren ünlü oyuncu, 18 Ocak’ta anne olduğunu açıkladı. Leyla Lydia Tuğutlu, oğlu Cihan Deniz’in ilk fotoğrafını paylaştı!

haber-kemalpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu