Haber

Dursun, Özbek’i Düelloya Davet Etti: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener’e konuk olacak

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, sosyal medya üzerinden Galatasaray Lideri Dursun Özbek’e çağrıda bulunarak, “Sizi açık yüreklilikle, milyonların önünde her şeyi paha biçmeye, istediğiniz insanlarla, istediğiniz zaman, istediğiniz kişilerle tartışmaya, kamuoyunu aydınlatmaya davet ediyorum. , istediğiniz kanalda.” ediyorum dedi.

Bu çağrıya kayıtsız kalmayan Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener, bu tartışmada moderatör olmayı seve seve kabul edeceklerini söylediler. Ali Koç, Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener’in davetini kabul etti.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç açıklamalarda bulundu ve Galatasaray Lideri Dursun Özbek’i istediği platformda konuşmaya davet etti.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek bu çağrıyı reddetti.

Dursun Özbek ‘Bana yaptığınız davetin metnini üzülerek okudum. Bu metin ile lideri olduğunuz Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk futbolundaki ‘herkes için adalet’ arayışımıza katkı sağlamak yerine futbolu sahanın dışına çıkarma çabası içinde olduğu açıkça görülmektedir. Sahadaki başarısızlıkları saha dışından bir umutla telafi etmeye çalışan bu tür yaklaşımların Türk futboluna bir faydası olmayacağını sizler de bizim gibi biliyorsunuz.’ dedi.

Dün Oğuzhan Uğur ve Ertem Şener her iki lideri de programlarına davet etti. Ertem Şener, bugün Önder Ali Koç’a yaptığı çağrıya olumlu yanıt aldığını takipçileriyle paylaştı.

Oğuzhan Uğur, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un tekliflerini kabul ettiklerini açıkladı.

Bu gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

aziziyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu