Yaşam

Fatih Ürek Yurt Dışı Planlarını İptal Etti!

Şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Vadistanbul’da kameralara yakalandı. Sezonluk alışveriş yapmak için mağazaları ziyaret eden ünlü isim, “yurtdışına yerleşme” iddiasına yanıt verdi.

“Yurtdışı Planımı İptal Ettim”

Kış aylarını yavaş tempoda çalışarak geçireceğini belirten Ürek, “İş-ev arasında gidip geliyorum. Güncel olayları takip etmiyorum. “İstikrarlı ve sakin bir hayat yaşıyorum” dedi.

“Güzel Vatanım Gibi Bir Yer Var mı?”

 

Yurt dışına yerleştiği haberlerine ilişkin konuşan müzisyen Fatih Ürek, “Elbette ülkemi çok seviyorum. Yurt dışı planımı da iptal ettim. Güzel ülkem gibi bir yer var mı? Kendisiyle ilgili haberleri “Burası benim cennet vatanımdır” diyerek yalanladı.

Zaman zaman sahne stili, müziği ve estetik ameliyatlarıyla öne çıkan Fatih Ürek de sosyal medyada aktif olan ünlüler arasında yer alıyor.

Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmayı seven Ürek, son paylaşımıyla gündem yaratmayı başardı. “Mutlu, güzel günler” etiketiyle fotoğraf yayınlayan Fatih Ürek’in tarzı sosyal medyada gündeme geldi.

Topuklu Çizme Giyiyordu

Ürek’in ayağındaki yüksek topuklu çizmeleri görenler gözlerine inanmakta güçlük çekti. Ürek’in paylaşımına yorumlar yağarken, kendisi de eleştiri yağmuruna tutuldu.

semdinli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu