Yaşam

Güldür Güldür dizisinin yeni bölümü ne zaman? Güldür Güldür Show’un bu akşam yeni bölümü var mı?

Güldür Güldür Show Her çarşamba SHOW TV’de izleyiciyle buluşuyor. Güldür Güldür Show 347. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Peki Güldür Güldür Show’un yeni bölümü (BÖLÜM 347) ne zaman, fragmanı yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW YENİ BÖLÜM (347. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Güldür Güldür Show her çarşamba SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Güldür Güldür Show bu akşam (24 Ekim) saat 20.00’de SHOW TV’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Güldür Güldür Show Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

GÜLDÜR GÜLDÜR DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM ULAŞILABİLİR Mİ?

SHOW TV’nin sevilen dizisi “Güldür Güldür Show” her Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Güldür Güldür Show” bu akşam 24 Ekim saat 20.00’de SHOW TV’de izleyicisiyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

GÜLDÜR GÜLDÜR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Moderatörlüğünü Ali Sunal, Alper Kul, Tabiat Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Alım, Aylin Kontente, Fazilet Yener, Uzman İpek, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı’nın üstlendiği ‘Güldür Güldür Show’da , Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Nazmi Sinan Mıhçı, Hasibe Hasret Eren.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu