Haber

Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek’in Yurtdışı Tatilinde Euro ile Savaşına Herkesi Güldürdü

Güldür Güldür Show’daki Naime karakteriyle hepimizin çok sevdiği, oyunculuğuna bayıldığımız Ecem Erkek’in Instagram paylaşımları büyük ilgi görüyor. En son Hoş Günler dizisinde Füsun karakteriyle karşımıza çıkan Erkek, şimdi de sıcak havalarda yurt dışına tatil için gitme fırsatı buldu. Euro için yaptığı küçük sitem dikkat çekti.

Oyunculuk kariyerine 2017 yılında Hayat Sırları dizisi ile başlayan Ecem Erkek, Güldür Güldür Show ekibine Naime olarak katıldıktan sonra yıldız olmuştur.

O halde Hiç Ateşböceği Gördünüz mü? Sinemasında dramadaki başarısından da söz ettiren Ecem Erkek’in yeni yapımları merakla beklenmeye başlandı. En son Güzel Günler dizisinde Füsun karakterini canlandırmıştır.

Sosyal medyada bir milyon takipçisi bulunan Ecem Erkek, sıcak hava ve mevsim arasında tatil yapma fırsatı buldu.

Güldür Güldür’e dönmesi merakla beklenen ünlü oyuncu, önce tatil kararı aldı.

Yurt içinde olmaktansa yurt dışına çıkan Ecem Erkek, tercihini Avrupa ülkelerine bıraktı.

Macaristan ve Çekya’ya giden ünlü oyuncu, keyifli anlarını sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor.

Kıvırcık saçlarıyla beğendiğimiz oyuncunun gezdiği yerleri çok sevmesi de dikkat çekiyor.

‘Oh burası çok güzel ❤️’

Elbette her güzel şeyin bir dezavantajı vardır. Esprileri ve esprileri ile akıllarda kalan oyuncu, bu durumu elbette bir fıkra aracılığıyla duyurur.

Bilindiği gibi, iç fiyatlar yüksek seviyede ve dış fiyatlar da düşük değil. Euro ve dolar kurunu da hesaba katarsak…

Son zamanlarda sosyal medyada her görselde gördüğümüz “Aman Güzel Yavaş Yürü” adlı ünlü müzikle harmanladığı şakayla “Aman yavaş yürü 30 TL” diyerek euro’ya sitem ediyor.

Yorumları bitirdiği paylaşımının alt kısmı ise ’30 TL’ydi bari artık hesaplamakta zorlanmayacağız’, ‘Bu gönderide Euro’dan değil, sizin nezaketinizden bahsedelim.’, ‘Aman güzel yürü yavaş, mazot 35 TL’ gibi yorumlarla doldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu