Yaşam

Hayata tutunmak için ilk güvencemiz ne olmalı sorusu etrafında şekillenen kitap.

Çaresizliği, yalnızlığı, karamsarlığı iliklerimize kadar hissettiğimiz güçlü dönemlerden geçiyoruz. Salgınlar, doğal afetler ve krizlerin ortasında hayatta kalmaya çalışıyoruz; Sadece bizim için değil tüm dünya için sıkıntılı günler…

Peki böyle zamanlarda hayata tutunmak için ilk garantimiz ne olmalı? Evet, kendimiz. Ve üzerimize çökmeye çalışan bu karanlıktan nasıl korunuruz?

Kinsun, yeni kitabı Kendime Yeterim ile bir umut ışığı yakmak için elimizi tutuyor ve çare aramaya nereden başlayacağımız konusunda bize rehberlik ediyor.

Karanlık ne kaderindir, ne de bir süreç… Işığın kibrite bakar, yaktığın. Herkes kendi yolunun ışığı olmalı. Geçmişin gölgesine düşmeyin, geleceğin belirsizliğinden korkmayın.

Yazar Kinsun, Ben Kendime Yeterim adlı kitabında bu soruların ipuçlarını vermenin yanı sıra önerilerde ve çıkarımlarda bulunuyor. Hayat dediğimiz olguya gereğinden fazla anlam yüklemenin anlamını ve insan kendine yeter mi sorusunun cevabını bu kitapta bulacaksınız.

cesur sahne

Hayat belirsizliği içinde güzeldir. Hesap verilmemiş olması şaşırtıcı. Hiçbir şeyin garantisi yok… Bu yüzden dünya nimet verilenlere sahnedir…

Sayfa:184

hayat sahnesinde olmak

Sahnenin kenarındaki iman koltuklarına oturup olup biteni seyredenler yaraları sarmayı bilmezler, düştükten sonra ayağa kalkmanın zevkinden ne anlarlar, aşktan, ayrılıktan, aşktan ne anlarlar? hayal kırıklığı ve her şeye rağmen yeniden sevebilmenin gücü? Kaybetmek veya kazanmak hakkında ne biliyorlar? Yolda olmak diri olmaktır, sahnede olmak diri olmaktır.

selendi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu