Yaşam

Mert Ramazan Demir’i öptüğü görüldükten sonra hakarete uğrayan Afra Saraçoğlu, yasal işlem başlatacak.

Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini bitirdi. Afra Saraçoğlu Aşk tartışmasını her fırsatta yalanladığı sevgilisi Mert Ramazan Demir’le öpüşürken görüntülendi. Görüntülerin ardından Yazıcıoğlu’nu arkadaşıyla aldattığı iddiasıyla tepki çeken Saraçoğlu, hakaret içeren yorumlar yapanlar hakkında yasal işlem başlatma kararı aldı.

ihanet İDDİASI

4 yıldır aşk yaşayan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu çifti, Mert Ramazan Demir ile yakın arkadaştı ve birlikte fotoğraf çektirdiler. Yazıcıoğlu ile ilişkisini bitiren Saraçoğlu, Yalıçapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aşk iddiasını her fırsatta yalanlamıştı ancak çift geçtiğimiz gün denizde öpüşürken görüntülenmişti. Görüntülerin ardından Saraçoğlu’nun Yazıcıoğlu’nu yakın arkadaşları Demir ile aldattığı iddia edildi.

HUKUKİ YÖNTEMLERE BAŞVURACAKLAR

Görüntülerin ardından sosyal medyanın gündemine oturan ve adeta linç edilen Afra Saraçoğlu, yapılan yorumların ardından harekete geçti. Oyuncunun menajerlik şirketinin hesabından yapılan açıklamada, “İnternet ve sosyal medyada Afra Saraçoğlu hakkında aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan ve kişilik haklarına saldıran kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulacak ve haklarında yasal işlem başlatılacaktır. Kişinin şeref, fazilet ve haysiyetini rencide edebilecek somut fiil veya gerçekleri itham eden veya sövmek suretiyle kişinin şeref, fazilet ve haysiyetine saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.Saygılarımızla duyururuz. konunun takipçisi olduğumuzu tüm kamuoyuna duyururuz.”

haber-gorele.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu