Haber

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras Seydikemer’de İncelemelerde Bulundu

(MUĞLA) – Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Seydikemer ilçesinde çeşitli ziyaretler yaptı, incelemelerde bulundu. Belediyenin kapılarının tüm kurumlara ve vatandaşlara açık olduğunu belirten Aras, “Hizmet ederken siyasi parti ayrımı yapmıyoruz” dedi.

Başkan Aras, CHP Muğla İl Başkanı Zekican Balcı ile CHP Seydikemer İlçe Başkanlığı, Seydikemer Kaymakamlığı, Seydikemer Belediyesi, Süt Birliği Kooperatifi, Muhtarlar Derneği, Şoförler, Ziraat ve Esnaf Odaları yanı sıra Kumluova, Karadere ve Eşen Mahalleleri’ni ziyaret etti.

Başkan Aras, ziyaretinde Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli ile bir toplantı yaptı. Başkan Önder, Akdenizli Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir biçimde Seydikemer ve Muğla’ya hizmet edeceklerini söyledi. Aras ise “Seydikemer Belediye Başkanımızla yaptığımız toplantıda, ihtiyaç duyduğu her konuda yanında olacağımızı belirttim. İlk günden bu yana aynı prensiple çalışmaya devam ediyoruz. Hizmet ederken siyasi parti ayrımı yapmıyoruz. Hiç kimseyi ayırt etmeden kucaklayacağız” diye konuştu.

Aras, belediyenin her türlü ihtiyaç ve talepleri karşılamak için gerekli kaynakları seferber edeceğini vurgulayarak, şunları dile getirdi:

“Hizmetlerimizde adaletli ve eşit bir yaklaşım benimsiyoruz”

“Hizmetlerimizde adaletli ve eşit bir yaklaşım benimsiyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz. Belediyecilik sahada yapılıyor. Vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla birlikte istişare ederek, sorunları yerinde görüyoruz. Kumluova, Karadere ve Eşen’de halk buluşması yaptık. Bölgemizde yapılması gerekenler var. İhtiyaçlar sonsuzdur. Seydikemer’den Bodrum’a kadar çok büyük bir coğrafyaya sahibiz. Ekibimizle beraber bu özel coğrafyada vatandaşlarımıza hizmet etmek için sahadayız.”

Aras, Kumluova Karadere Patara plajında yaptığı incelemede ise şöyle konuştu:

“Patara plajının turizmle buluşması gerekiyor”

“Patara plajının turizmle buluşması gerekiyor. Bu iş planlamayla ilgili. Bu konuda hükümetinde devreye girmesi lazım. Bu konuyu masaya yatıracağız. Plajda vatandaşlarımızın faydalanabileceği bir tesisle işe başlayacağız. Plaja gidip oturmak vatandaşımızın hakkı. O plajın sahibi halktır. Denize girmek, güneşlenmek buradaki vatandaşlarımızın hakkıdır. Oranın yolunu da yapacağız. Bunu Muğla Valimiz ile görüşeceğim. Vatandaşımızın lehine olduğu için kabul edeceğini inanıyorum. Kendisinden de destek isteyeceğim. Seydikemer halkının da desteğiyle, daha güçlü ve daha güzel bir Seydikemer inşa edeceğiz. Hedefimiz, Muğla genelinde olduğu gibi Seydikemer’de de vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu