Haber

Tekirdağ’dan biraz kısa

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) ile Süleymanpaşa Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında binaların risk analizi ve zemin etüdü toplantısı yapıldı.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Süleymanpaşa’daki riskli üs ve binalar ile kentin zemin etütlerinin güncellenmesi değerlendirilerek, acil eylem planı konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Afet ve Acil Durum Komite Üyesi Prof. Dr. Lokman Hakan katıldı. Tecer, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Funda Eryılmaz Açıkgöz, NKÜ Genel Sekreteri V.Dr. Öğretim Üyesi Fatih Tuna katıldı.

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Malkara ilçesini ziyaret etti

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Malkara ilçesinde yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulundu.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre Ulusan, hayırsever Kaan Çelik’in ilçede yaptırdığı 8 derslikli Belkıs-Emine Çelik İlköğretim Okulu ile TOKİ tarafından ihalesi yapılan ve inşaatı devam eden Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor Atölyesi’ni ziyaret ederek, ve inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ulusan’a yaptığı ziyarette kendisine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Nair ve Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu