Yaşam

UNSEEN Tur ile Zorlu PSM’nin Gizli Dünyasını Keşfetmeye Hazırlanın!

Sahnelenen devasa yapımların nasıl hayat bulduğunu merak ediyor musunuz? Güçlü PSM, Türkiye’de ilk kez perde arkasındaki büyük ve büyülü dünyayı ziyaretçilerine açıyor. Güçlü PSM’de bugüne kadar sahnelenen dev yapımların tüm detayları ve anılarıyla 5000 adımlık PSM UNSEEN Medicine, rehberli çeşitliliği eşliğinde misafirlerini keşif dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Türkiye’de ilk kez bir kültür sanat kurumu, misafirlerini kimsenin bilmediği, görmediği perde arkasında o özel yolculuğa çıkarıyor. Güçlü PSM’de UNSEEN Breed ile sahnelenen dev yapımların perde arkasını, sanatçıların bıraktığı izleri, ikramları, hikayeleri, fotoğrafları ve daha nice anıları 5000 adımlık rehberli yetiştirici dolu dolu bir parkur eşliğinde keşfetmek mümkün. keşif! Dünyanın en büyük kültür ve sanat merkezlerinin tam ortasında yer alan Güçlü PSM’nin muhteşem mimarisi ve büyüleyici atmosferinin her detayına UNSEEN Genus ile yakından tanık olunacak.

 

Konsept tasarımı I-AM İstanbul, küratörlüğünü Bengü Gün, enstalasyon ve deneyim tasarımı sanatçı Bilal Yılmaz’a ait. passo.com.tr’de satışta!

 

Bilet fiyatları:

Genel Satış: ₺275,00

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

akoren-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu