Teknoloji

XLS’den PDF’e Dönüştürücü Nasıl Ücretsiz Olur?

En popüler Microsoft Office uygulamalarından biri olan Excel ile hazırladığınız fotoğraf, metin, tablo, satır ve sütun içeren belgeleriniz .xls uzantılı XLS formatında saklanır. .pdf uzantılı PDF belgeleri, her türlü metin ve tabloların taşınmasında ve saklanmasında çok daha işlevseldir. Bu nedenle zaman zaman XLS’den PDF’ye dönüştürme işlemiyapmanız gerekebilir.

XLS – PDF dönüştürme işlemi için kullanabileceğiniz bir çok program olması adettendir ancak bunları kullanmak her zaman kolay olmamakta ve uygun fiyata kullanıcılarına sunmak gerekebilmektedir. Neyse ki, çevrimiçi olarak ücretsiz ve programsız dönüştürme hizmetleri sunan birçok farklı web sitesi var. XLS’yi ücretsiz ve yazılım olmadan PDF’ye dönüştürmeGelin daha yakından inceleyelim ve kullanabileceğiniz web sitelerini görelim.

XLS’yi ücretsiz ve yazılım olmadan PDF’ye nasıl dönüştürebilirim? İşte kullanabileceğiniz web siteleri:

  • PDF’i Seviyorum
  • Küçük PDF
  • Adobe Acrobat
  • Soda PDF’i
  • Ücretsiz PDF Dönüştürücü
  • PDF Şeker
  • Akıllı PDF
  • dönüşüm
  • PDF 24
  • varsaymak

Belgelerinizi bulut depolamada kullanın: PDF’yi Seviyorum

I Love PDF, basit ve kullanışlı arayüzü ile XLS’yi PDF’e dönüştürebileceğiniz web sitelerinden biridir. cihazınızda yüklü olanların yanı sıra Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama alanlarındaki belgelerinizi de dönüştürebilirsiniz. Siteyi açtıktan sonra tek yapmanız gereken belgenizi yüklemek ve dönüştürme işlemini başlatmak.

Seviyorum PDF web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Otomatik silinen belge güvenliği: Küçük PDF

Otomatik dönüştürme ayarları sayesinde XLS – PDF dönüştürme işlemini en hızlı şekilde yapacağını iddia eden Small PDF de buna inanıyor. Dönüştürme işlemi için yüklediğiniz belgeler bir saat sonra otomatik olarak silinir.Sitede sadece XLS’yi PDF’e dönüştürmekle kalmayıp birçok farklı belge formatını işleyebilir ve tüm süreçlerde özel düzenlemeler yapabilirsiniz.

Küçük PDF web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Usta: Adobe Acrobat

PDF denilince elbette en uygun XLS – PDF dönüştürme işlemini ücretsiz ve online olarak kullanabileceğiniz Adobe Acrobat aracı ön plana çıkıyor. Ön işleme sistemi sizden ise Adobe hesabınızla oturum açın Aksi takdirde, bir tane oluşturmanızı ister. Dönüştürdüğünüz belge, Adobe hesabınızla oturum açtığınız tüm cihazlarda görüntülenir. Tek dezavantajı, ücretsiz olarak kullanırsanız, sonlu bir işlem yapabilmenizdir.

Adobe Acrobat web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sayfa sayfa dönüştür: Soda PDF

Soda PDF, XLS – PDF dönüştürme işlemini en kolay ve en hızlı şekilde ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz web sitelerinden biridir. En dikkat çekici özelliği ise sayfa sayfa çevirebiliyor olmanız. Dönüştürmek istediğiniz belge ise tablo birden fazla sayfadan oluşuyorsa Soda PDF ile tüm bu sayfaları ayrı sayfalar halinde PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Elbette toplu dönüştürme de mümkündür.

Soda PDF web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenli özelleştirmeler yapın: Ücretsiz PDF Dönüştürme

Free PDF Convert web sitesinin en dikkat çekici özelliklerinden biri, XLS’den PDF’e dönüştürme işlemi sırasında düzenleme seçenekleri sunmasıdır. Bu seçenekler sayesinde belgelerinizi ek bir uygulama kullanmadan özelleştirmeniz mümkün. 256-bit SSL Şifreleme teknolojisi kullandığını söyleyen Free PDF ConvertBu teknoloji sayesinde belgelerinizin hiçbir şekilde üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemeyeceğini garanti eder.

Ücretsiz PDF Dönüştürme web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Filigran yok: PDF Candy

PDF Candy, bazı ücretsiz XLS – PDF dönüştürme işlemlerinde eklenen ve kullanıcılar için oldukça can sıkıcı olan filigranı tamamen ortadan kaldırarak kullanıcılarının işini kolaylaştırır. XLS’den sonra ne elde edersiniz – PDF dönüştürme işlemi Sitenin araçlarını PDF belgenizde kullanmaKüçültme, düzenleme, birleştirme, bölme, silme, şifre silme, şifre ekleme gibi birçok farklı düzenleme yapabilirsiniz.

PDF Candy web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenli ve hızlı dönüştürme: Akıllı PDF

En hızlı XLS’den PDF’e dönüştürme sürecini sunduğunu iddia eden Clever PDF ile .xls belgelerinizi sadece iki adımda .pdf belgelerine dönüştürebilirsiniz. Sitenin güvenlik açısından önemi de dikkat çekicidir. XLS – PDF dönüştürme işlemi için yüklemiş olduğunuz tüm belgeler, İşlemden 30 dakika sonra sitenin sunucularından otomatik olarak silinir.Dilerseniz yüklediğiniz belgeleri manuel olarak silmeniz de mümkündür.

Clever PDF web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

En tanınan hizmetlerden biri: Convertio

İnternet dünyasında dönüştürme için kullanılan en popüler hizmetlerden biri olan Convertio aracılığıyla XLS’yi PDF’ye de dönüştürebilirsiniz. Cihazınızda veya bulut depolama alanınızda yüklü olan XLS belgesini sunucuya yükleyin, PDF olarak dönüştürmek istediğiniz formatı seçtikten sonra Tek yapmanız gereken Dönüştür düğmesine tıklamak. Belgenizin boyutuna göre saniyeler içinde istediğiniz formata dönüştürülür.

Convertio web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İstediğiniz kadar dönüştürün: PDF 24

Kullanıcılarına süslemelerden uzak, en hızlı ve kolay şekilde XLS’yi PDF’ye dönüştürme imkanı sunar. PDF 24 biçiminde tamamen ücretsiz çevrimiçi, Günde istediğiniz kadar dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. XLS’den PDF’e dönüştürme işlemini sık sık yapıyorsanız, PDF 24 masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza indirerek dönüştürme işlemini ücretsiz ve sınırsız olarak yeniden yapabilirsiniz.

PDF 24 web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Birden çok belgede dönüştürme işlemi: Aspose

XLS – PDF dönüştürme başta olmak üzere birçok farklı formatın ortasında dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Aspose web sitesinin sunucularına yüklediğiniz belgeler 24 saat sonra otomatik olarak silinir. Aspose ile aynı anda 10 adede kadar belgeyi dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz dönüştürdüğünüz dökümanların indirme linklerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aspose web sitesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve programlanmamış XLS’i PDF’ye dönüştürme yöntemi Sorusuna cevap vererek kullanabileceğiniz bazı internet sitelerini listeledik. Listemizde daha önce kullandığınız web siteleri varsa, deneyimlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

habersavsat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu