Ekonomi

Yozgat Et ve Süt Kurumu’nda uygun fiyata satılan et ürünlerine yoğun ilgi

Yozgat Et ve Süt Kurumu’nda uygun fiyata satılan et işlerine yoğun ilgi

YOZGAT Yozgat’ta vatandaşlar sabahın erken saatlerinde Et ve Süt Kurumu Satış Mağazası önünde toplanarak et ürünlerini uygun fiyata satın alıyor.

Et ve Süt Ürünleri Kurumu Yozgat Satış Mağazası önünde kuyruğa giren vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. Piyasadan daha uygun fiyata et ve kıyma almak isteyen vatandaşların yoğunluğu dikkat çekiyor. Vatandaşlar kasaplarda 200-220 kilo arasında satılan kıymayı 89 liraya, 200-250 liraya satılan kuşbaşı danayı 99 liraya satın aldı. Ancak satış mağazasında et stokları kısıtlanınca her vatandaş 1 kilo kıyma ve kuşbaşı et alabiliyordu. Dükkana kıyma almaya geldiğini söyleyen Cafer Aksoy, “Sabah 7.30’dan beri kıyma almak için bekliyorum. 89 lira diğer yerlerde daha uygun olduğu için burada bekliyoruz. Buraya bekliyoruz. kıyma al. Dün alamadık ama bugün almayı umuyoruz ama bu bir garanti değil.” söz konusu. Mustafa Ceylan isimli vatandaş, “Kıyma almak için bekliyorum, sıranın sonundayım, dışarıya göre daha uygun, başka yerlerde değerli, onun için geldik” dedi. dedi.

Mehmet Gül, “Bir kilo et alabildim, fazlasını vermiyorlar, sabah namazından beri bekliyorum. Kasaplarda kilosu 89 lira daha uygun, biz de alıyoruz” dedi. Burada.” sözlerine yer verdi.

sile-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu