Haber

Bayrampaşa’da depremzedeler için iftar

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından Bayrampaşa’ya gelen depremzedeler için Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde iftar programı düzenlendi. Çok sayıda depremzedenin katıldığı programa ev sahipliği yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bugün depremin ilk anından beri yanlarında olduğumuz depremzede kardeşlerimizle yan yana iftar yapıyoruz. Var gücümüzle kanayan yaraları sarmaya devam edeceğiz.”

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından Bayrampaşa’ya gelen depremzedeler için Bayrampaşa Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde iftar programı düzenledi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı iftar programına Kaymakam Dr. Soner Şenel, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve çok sayıda depremzede aile katıldı.

Depremin olduğu ilk andan itibaren tüm imkanlarını seferber ettiklerini ve ekiplerinin halen deprem bölgesinde olduğunu söyleyen Önder Atila Aydıner, “Bugün birlikte olduğumuz depremzede kardeşlerimizle yan yana iftar yapıyoruz. depremin ilk anından beri yanındayız. Tüm gücümüzle kanayan yaraları sarmaya devam edeceğiz. Yüce Allah ülkemizi ve milletimizi her türlü kaza ve musibetlerden muhafaza eylesin. Allah bir daha böyle afetler yaşatmasın” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

beysehir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu