Haber

Cumhur İttifakına En Güçlü Destek Gölcük’ten Gelecek

Yerel Seçim çalışmalarına Cumhur İttifakı ortaklarını ziyaret ederek başlayan Gölcük Belediye Başkanı ve AK Parti’nin yeni Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Cumhur İttifakı’na en güçlü destek Gölcük’ten gelecek” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı ve AK Parti’nin yeni Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, seçim çalışmalarına hızla başladı. Aday tanıtımının ardından ilçede coşkuyla karşılanan Önder Sezer, seçim faaliyetleri kapsamında ilk olarak Cumhur İttifakı’nın ortakları olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Büyük Birlik Partisi’ni (BBP) ziyaret etti. . AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Kemal Yavuz ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği ziyaretlerde Önder Sezer, “Cumhur İttifakı’na en güçlü destek Gölcük’ten gelecektir.” AK Parti Gölcük Gençlik Kolları yürütme kurulu toplantısına ilk olarak Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gençlik Kolları Başkanı Dr. katıldı. Ali Ruhan Çelik ve gençlere; Olumlu yaklaşımları ve sıcak sohbetleri için kendilerine teşekkür etti. Önder Sezer daha sonra MHP İlçe Başkanı Derya Çavdar, BBP İlçe Başkanı Sayın Şahin Akpınar ve yönetimlerini ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

“GÖLCÜK BİZİM İÇİN ORTAK Mevduatçıdır”

Ziyaretlerde konuşan Gölcük Belediye Başkanı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Bizim için Gölcük ortak paydadır. Gölcüklü hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek, refah düzeyini artırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak konusunda birlik içindeyiz ve elimizden geleni yapıyoruz. Cumhur İttifakının güçlü ve kararlı birlikteliğinin seçimlere en iyi şekilde yansıyacağını ümit ediyorum. İnşallah Cenab-ı Allah bu birliği daimi kılacaktır” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

korgun-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu