Teknoloji

EIT InnoEnergy The Business Booster, 18-19 Ekim tarihleri ​​arasında Amsterdam’da gerçekleşecek

EIT InnoEnergy tarafından düzenlenen Avrupa’nın en büyük güç odaklı networking etkinliği The Business Booster, her yıl farklı bir temayla ilerleyen ve bu konuda çok sayıda panel, çalıştay ve teknoloji söyleşisine ev sahipliği yapan uluslararası bir etkinlik.

Bu yıl 18-19 Ekim tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleşecek olan The Business Booster 2023’ün teması “Yeni Yeşil Ekonomi: Kâr ve Amacı Dengelemek” olacak. Ayrıca 150’den fazla sürdürülebilir enerji girişiminin tek çatı altında toplanacağı bu iki günlük etkinlikte, diğer katılımcılarla birebir görüşme ve networking yapma fırsatı bulacaksınız.

Neden TBB’ye Katılmalısınız?

TBB, enerji sektörü profesyonelleri, yatırımcılar, enerji sektörü şirketleri ve politika yapıcılar için birçok fırsat sunmaktadır.

Tübitak Çerçeve Programı Seyahat Esasları:

TÜBİTAK Yurt Dışı Seyahat Fonu kapsamında TBB’ye katılım ile ilgili harcamalarınız için 1500 Euro’ya kadar hibe desteği alabilirsiniz. Burada detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Enerji Alanında Çalışan Kuruluşlar:

– İş portföyünüzü geliştirmek için en son teknoloji çözümleri keşfetme şansına sahip olacaksınız,

– Şirketiniz için yeni fırsatları ve iş modellerini görme ve deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

– Teknolojiler ve yenilikler sektörlere ve pazarlara göre segmente edildiğinden işinize en uygun çözümü kolayca bulabilirsiniz.

– Farklı kurum ve kuruluş temsilcileri ile birebir görüşme imkanı ile birçok paydaş fırsatı yakalayabilirsiniz.

– Stantlarda ve pilot proje stant alanlarında Avrupa’nın enerji alanındaki en yenilikçi çalışmaları tanıma ve test etme şansına sahipsiniz.

– İş sorunlarınızı ve zorluklarınızı Avrupa’daki en yenilikçi girişimlere sunma fırsatınız var.

– Ayrıca Açık İnovasyon alanında stant açarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Yatırımcılar:

– EIT InnoEnergy’nin yatırım yaptığı ve desteklediği, güç ve temiz çevre teknolojileri alanında faaliyet gösteren 150’den fazla startup ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

– Start-up ve scale-up seviyesinde teknoloji işletmeleri ile iş ağı kurma imkanına sahip olacaksınız.

– Stantlarda ve pilot proje stant alanlarında Avrupa’nın enerji alanındaki en yenilikçi çalışmalarını yakından tanıma ve test etme şansı bulacaksınız.

– Avrupa’nın önde gelen melek yatırımcıları, VC’leri ve kurumsal yatırım şirketleri ile endüstriyel kuruluşlarla tanışma fırsatı bulacaksınız.

– Mevcut portföyünüzü genişletmek için fırsatlar bulabilirsiniz.

Kural koyucular:

– EIT InnoEnergy’nin yatırımını yaptığı ve desteklediği güç ve temiz çevre teknolojileri alanında faaliyet gösteren 150’den fazla startup ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

– Avrupa’nın güç alanındaki değerli politika yapıcılar, piyasa düzenleyicileri ve endüstri liderleriyle tanışma fırsatı bulacaksınız.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gulnar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu